RTG OD PONDĚLÍ 19. 10. 2020

RTG OD PONDĚLÍ 19. 10. 2020

pondělí      8 – 12 hod.                  UZ bez změny

úterý          8 – 12 hod.                  UZ bez změny

středa        8 – 15.30 hod.

čtvrtek       8 – 15. 30 hod.            UZ bez změny

Praktický lékař pro děti a dorost - změna provozní doby

Aktualizováno: pondělí 19. říjen 2020

PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST
změna provozní doby

7/10      8 – 11.30 hod

12/10    9 –  12 hod.,  12.30 – 14.30  hod.

14/10    8 – 11.30 hod.

16/10    12.30 – 15.30 hod.

20/10    9 – 12 hod.,    12.30 – 14.30 hod

21/10    9 – 11.00 hod.

23/10    13 – 15 hod.

26/10    9 – 12 hod.,    12.30 – 14.30 hod

30/10    13 – 15 hod.

Nejbližší pracoviště k ošetření dítěte : Nemocnice Strakonice, MUDr. Gregora

Video kontakt pro klienty sociální služby

Aktualizováno: pátek 24. duben 2020

Nově: Video kontakt  pro klienty sociální služby

pro klienty domova seniorů, domova pro osoby se zdravotním postižením a sociálních lůžek máme k dispozici tablety pro video kontakt

jak na to: na vašem počítači, tabletu nebo telefonu musíte mít nainstalovaný Skype, který získáte pro PC zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/, na Androidu přes obchod Google Play a pro Apple přes Apple App Store. Musíte se do Skypu zaregistrovat přes váš email nebo telefon, přihlásit se a přidat si do kontaktů:

a pak už jen kliknout na sluchátko (kameru) a vyčkat

Z provozních důvodů prosíme realizovat spojení

PO-PÁ v době od:  9 - 11:30                                          SO-Ne, svátky:  10 - 11:30

13 - 16:30                                                                     13 - 16:30

19 - 21:30                                                                     19 - 21:30

Společnost Philip Morris ČR a.s. ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a Nadací Charty 77 spustila, za přispění dalších partnerů (Mall.cz, Vodafone a deník BLESK), unikátní projekt „Tablet od srdce“. Díky němu a daru, který jsme skrze něj obdrželi, jsme nyní spustili audiovizuální komunikaci prostřednictvím digitálního tabletu, který je nyní v našem zařízení k dispozici.

Telefonní číslo tabletu, se kterým se můžete spojit výhradně prostřednictvím aplikace WhatsApp  je  775 899 207
(na toto číslo nevolejte běžným telefonním hovorem, nikam se nedovoláte)

Tablet obsluhuje náš pracovník a je v provozu denně od 9:00 do 14:00 hod. Spojení je možné navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače přes aplikaci WhatsApp, (https://www.whatsapp.com/download). Hovory a videohovory WhatsApp využívají internetové připojení. K dispozici je audio i video přenos.

Náš pracovník po přijetí hovoru vyhledá Vašeho blízkého a bude asistovat při navázání komunikace. V případě, že se nedovoláte, pokusíme se Vám zavolat zpět po ukončení hovorů těch, kteří se dovolali před Vámi. Aby se dostalo na všechny, prosíme, respektujte maximální dobu hovoru 10 min.

Do našeho týmu hledáme... :-)

Aktualizováno: čtvrtek 7. únor 2019

Vzhledem ke stále se zlepšujícím službám a rostoucím potřebám do našeho zdravotnického zařízení pro zvyšování kvality stále hledáme a vítáme spolupráci s dalšími pracovníky pracujícími v příslušných odbornostech. Nabízíme dobré pracovní podmínky a práci v příjemném profesionálním kolektivu.

• lékaře s patřičnou odbornou způsobilostí
  • zdravotní a pečovatelský personál
  • pracovníky zajišťující servisní činnosti
  • fyzioterapeuty

Své nabídky včetně profesního životopisu můžete zasílat na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Automaticky předpokládáme, že uchazeči si vybrali a znají svou profesi, kterou chtějí zodpovědně a svědomitě vykonávat v rámci poskytované péče. Pracovníci jsou morálně a trestně bezúhonní a nic nebrání vykonávat všechny činnosti profesionálně.

Na oddělení ambulantní či lůžkové péče nemocnice Vimperk hledáme kolegu/kolegyni na pozici

• FYZIOTERAPEUT/KA

V týmu rádi uvítáme kolegu/kolegyni, který/á má:

• Odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.
  • Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, není podmínkou.
  • Praxe výhodou.
  • Profesionální přístup ke klientům.
  • Schopnost jednat s lidmi a naslouchat jejich problémům, trpělivost, zručnost a cit v prstech.
  • Korektní a laskavé vystupování.
  • Flexibilitu a chuť učit se novému.

Nabízíme spolupráci:

• na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • jednosměnný provoz
  • zajímavou nabídku zaměstnaneckých benefitů
  • účast na školicích akcích v rámci dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Oslovila Vás naše nabídka?