Návštěvy v BH-Nemocnice Vimperk a.s.

Aktualizováno: pondělí 21. listopad 2022

Domov seniorů + Sociální  lůžka
Domov pro osoby se zdravotním postižením

Od 2.5.2022  návštěvy umožněny:  každý den 13:00 – 17:30 hod.

Návštěvy na LDN

Návštěvy umožněny na oddělení LDN

středa, pátek a neděle od 14 – 16:30 hodin

Doba návštěvy: max 20 minut

- při příchodu i odchodu si dezinfikujte ruce
- nutno po celou dobu návštěvy používat osobní Respirátor FFP2.

Návštěvy s respiračním onemocněním nebo teplotou mají na oddělení vstup zakázán .

Transparentní účet

Aktualizováno: úterý 26. červenec 2022

Oznamujeme zřízení transparentního účtu pro účely veřejné podpory BH-Nemocnice Vimperk.

Účet byl otevřen u ČSOB  9777444111/0300 v měně CZK

(IBAN CZ27 0300 0000 0097 7744 4111)

Odkaz na transparentní účet vedený u ČSOB

Video kontakt pro klienty sociální služby